sierpniowe upały & filmik 'back to school'


Hej Kochani! :) Wracam z nowym postem i odświeżonym wyglądem bloga. Przez ostatnie dni razem z moim chłopakiem pracowaliśmy nad małymi zmianami i chyba się nam (nieskromnie mówiąc) udało. Chciałam aby blog stał się bardziej przejrzysty i miły dla oka, aby panował tu taki porządek. Postanowiłam zrobić wszystko w bieli i efekt mi się mega podoba. 
Zdjęcia, które dziś będziecie mogli tutaj zobaczyć były robione nad basenem. Teraz mogę powiedzieć, że tegoroczne upały wykorzystaliśmy w 100% bo jestem bardzo zadowolona z mojej opalenizny i co najważniejsze nie było weekendu podczas którego byśmy się nudzili. 
Tegoroczne wakacje zleciały bardzo szybko ( zresztą chyba jak każde), ale wiele planowanych rzeczy udało mi się zrealizować z czego się bardzo ciesze. Większość z Was zapewne poszła już do szkoły- ja mogę się jeszcze cieszyć wakacjami przez cały wrzesień i połowę października ze względu na praktyki :)
Mam  w głowie jeszcze kilka planów, które czekają na realizację i mam nadzieję, że przez ten miesiąc uda mi się kilka rzeczy załatwić. Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami oraz filmikiem, który będziecie mogli znaleźć na końcu wpisu. 

Buziaki Kochani <3Tak jak obiecałam zostawiam Wam także link do filmiku i serdecznie zapraszam do subskrybowania kanału! <3
Na kanale znajdziecie m.in. filmiki z tematyki beauty, lifestyle oraz wiele, wiele innych ciekawych rzeczy :) 

1 comment