Dziewczęcy zestaw na upalne dni/ sukienka z New Yorkera


Witam wszystkich! Wakacje się niedawno rozpoczęły a już mamy sierpień. Ten czas tak szybko leci...nim się oglądniemy to trzeba będzie wracać do rzeczywistości: szkoła, uczelnia :) Ale nie ma co zaprzątać sobie tym głowy w tym momencie tylko korzystać z pięknej pogody! Ostatnio staramy się z chłopakiem spędzać aktywnie czas podczas weekendów- na tygodniu pracuje zatem zostają nam weekendy :) Lody, kawa, spontaniczne wycieczki czy też zalew nad którym nieźle się ostatnio opaliliśmy- niby nic takiego ale takie chwile spędzone razem są dla mnie bezcenne. Mam dla was dziś kilka zdjęć zrobionych podczas jednego pięknego popołudnia :) Na końcu postu zostawię Wam także link do mojego kanału na youtubie, gdzie Wszystkich serdecznie zapraszam.

sukienka- New Yorker
japonki- przywiezione z Brazylii


A na sam koniec tak jak już obiecałam zapraszam na mój kanał na youtubie :) Znajdziecie tam filmiki o różnorodnej tematyce- moda, uroda, lifestyle, dieta, ćwiczenie czy motywacja :)
Serdecznie zapraszam!


Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się u mnie dzieje to zapraszam Was do dodawania mnie na Snapchacie! :) --> aleksandraklich

1 comment

  1. Cudowna sukienka, czas się przejść do New Yorker na zakupy. Świetne w ogóle filmiki nakręciłaś, uwielbiam Cię oglądać :)

    ReplyDelete