3w1 żel myjący + peeling złuszczający + maska regulująca

Jak wiadomo peeling jest ważną częścią pielęgnacji naszej twarzy i powinnyśmy wykonywać go przynajmniej 2x w tygodniu, do mojej twarzy raczej przeznaczony jest ten o drobnych ziarenkach, dlatego ten z Under Twenty bardzo mi odpowiada :)

CO PISZE PRODUCENT? 
"24h PRZECIW! TRĄDZIKOWI - skuteczna codzienna pielęgnacja skóry ze skłonnościami do niedoskonałości. Potwierdzona skuteczność innowacyjnego połączenia 3 kosmetyków w 1 formule. Zależnie od zastosowania, daje efekt żelu myjącego - dla głębokiego oczyszczenia; efekt peelingu złuszczającego - dla skutecznego odblokowania porów i złuszczania martwego naskórka; efekt maseczki - długotrwałe matowanie, regulacja przetłuszczania skóry."

OPAKOWANIE 
Peeling  umieszczony jest w plastykowej tubce. Opakowanie jest proste, zgrabne, sprawia dobre wrażenie, poręczne, da się z niego wycisnąć produkt prawie do końca :)

WŁAŚCIWOŚCI I EFEKT 
Jako peeling w moim przypadku  sprawdził się znakomicie. Używam go ok 2-3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o  żel  to uważam że jest troszkę za gęsty i dlatego mycie nim twarzy rano i wieczorem było by dla mnie uciążliwe. A jako maseczka sprawdza się świetnie, pozostawia twarz leciutko ściągniętą.
Ma gęstą konsystencje przez co trochę ciężko go wydostać z tubki, ale grube granulki w moim wypadku dobrze się sprawdzają bo porządnie ścierają martwy naskórek. Zapach jest ładny chociaż to w tym przypadku nie jest najważniejsze. Skóra po jego użyciu jest ściągnięta i wymaga natychmiastowego nawilżenia. Twarzy jest  przyjemnie odświeżona, dobrze oczyszczona, bez podrażnień; nie szkodzi skórze przy dłuższym stosowaniu. Jeśli bym miała się czegoś doczepić to granulki złuszczające wydawały mi się nieco za duże, ale to taki malutki minus. Podsumowując żel jest wydajny, a jego cena bardzo przystępna. Zdecydowanie wart polecenia.

 Zależnie od zastosowania, daje efekt:
1. żelu myjącego: dla głębokiego oczyszczenia
2. peelingu złuszczającego: dla skutecznego odblokowania porów, złuszczania martwego naskórka
3. maseczki: długotrwałe matowanie, regulacja przetłuszczania skóry
Zawiera składniki aktywne: ACNEcleansersA + glinka matująca + drobinki peelingujące.


2 comments

  1. swojego czasu miałam takie produkty 3w1 ale u mnie się to niestety nie sprawdziło :<
    niemniej jednak dzięki temu co napisałaś, może się skuszę, ponieważ potrzeba mi dobrego peelingu do twarzy.
    na babranie się z glinką nie zawsze mam czas, choć dla mnie są to najlepsze opcje : )

    ReplyDelete